Drodzy Zakochani!

Witajcie w naszym świecie.
W świecie autentycznych emocji, prawdziwej miłości, szczęścia i sielanki... To nas nakręca!
Kochamy to odczuwać, kochamy to obserwować, kochamy o tym opowiadać naszym filmem i naszymi fotografiami! Tacy jesteśmy.
Jesteśmy... Emocjonalni.

Lubimy fotografować i filmować śluby i wesela ze względu na podniosłą atmosferę i masę pozytywnych emocji.
Cieszy nas przy tym możliwość poznawania uśmiechniętych, szczęśliwych ludzi.
Wasze zadowolenie, wiadomości w których dziękujecie za "dobrze wykonaną robotę" są dla nas ogromną motywacją.

Od 11 lat jesteśmy przeszczęśliwym małżeństwem, od 4 lat rodzicami dwóch urwisów.. i to jest najlepsze co nas w życiu spotkało!
Kochamy życie, rodzinę. Uwielbiamy podróże, polskie góry, włoskie jedzenie, klimatyczne ogniska, wieczorne wino i poranną kawę.
Bez tej ostatniej ani rusz w naszej branży ;)

Być może nie powinniśmy pisać tak dużo o sobie, w końcu to o Was w tym wszystkim chodzi..
Wychodzimy jednak z założenia, że jeśli zapraszacie nas na jedno z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu,
to chcielibyście wiedzieć, kim jesteśmy. Skoro więc dotarliście do tego momentu, oznacza to że myślicie podobnie... ;)                                       


Emilia

Ze wszystkich gałęzi fotografii, wybrałam fotografię ślubną, bo tylko tam odnajduję to, co mnie najbardziej pociąga - reportaż, naturalność, emocje. Najbardziej cieszą mnie zdjęcia dyskretne, niepozowane. Takie, na których mogę złapać prawdziwe, niczym nieskrępowane uczucia. To jest dla mnie istota fotografii. Dlatego między innymi podczas plenerów proszę Was o jedno... Pokażcie mi miłość, pokażcie uczucie. Niech się między Wami dzieje! To mi wystarczy.

Jestem osobą emocjonalną, empatyczną, przeżywam ten dzień razem z Wami. Nie raz zdarza mi się uronić łzę podczas podniosłych momentów, ale sprytnie ukrywam to za apratem.. ;)

 Moim największym fanem i ogromnym wsparciem jest mój partner w życiu i w pracy- Łukasz.
To on walczy z moją nadmierną skromnością. Dopinguje. Dzieci.. pochłaniają ogrom energii, ale oddają po stokroć w motywacji. Napędzają do działania! To wielkie szczęście być mamą. Podwójną mamą..

Uwielbiam nasz dom na wsi. Uwielbiam naturę, zapach lasu, słońce. Jestem estetką, lubię dbać o otaczającą mnie przestrzeń, nieustannie planuję. Myślę o tym, co mogłabym zmienić, poprawić. Gdybym nie była fotografem, byłabym projektantem wnętrz..
Ale nie mam tego dylematu,
robię to, co chcę robić w życiu :)

 

Łukasz

W filmie pociąga mnie możliwość kreowania. Z jednej strony jest to reportaż, dokumentowanie. Jednak różnymi sposobami, takimi jak ujęcia, muzyka, dźwięk, mogę wzmocnić ich odbiór, wyodrębnić emocje na pierwszy plan. Cieszę się, gdy widzę, że to działa. Kiedy pary piszą sms-y, "wow, płakaliśmy, śmialiśmy się, wzruszaliśmy się, dziękujemy!",
wtedy wiem, że dobrze wykonałem swoją robotę. Staram się być jak najmniej widoczny, nie ingerować. Tylko w ten sposób mam pewność,
że wszystko dzieje się naturalnie! 

Podobno czasami chodzę z głową w gwiazdach. Albo co najmniej w chmurach. Nie ukrywam, że coś w tym jest.. Żeby być bliżej gwiazd, od dawna je fotografuję i filmuję.
I nie tylko je. Kiedy grzmi, wszyscy chowają się w domach, a ja
wsiadam w samochód i wyjeżdżam w poszukiwaniu burzowych kadrów. Lubię dreszczyk emocji, ale uwielbiam też spokój nocy. Dlatego wiele z nich spędzam pod gołym niebem. Z aparatem i statywem. Ostatnio spełniłem jedno z moich marzeń, i w tą pasję wprowadziłem Parę Młodą. Sesja w otoczeniu gór, pod okryciem gwiazd. W ten sposób pasja staje się pracą :)

Najjaśniejszymi gwiazdami w moim życiu są żona i dzieci. To są moi towarzysze, przyjaciele, to z nimi chcę zdobywać świat. Wychodzę z założenia, że tam gdzie moja rodzina, tam mój dom, choćby to było na drugim końcu świata.. :)  onas
K O N T A K T:

Kreatywni | Film | Fotografia - Lublin - Polska
kontakt@studiocreative.pl
tel: 782 133 553Copyright     "kreatywni | film | fotografia"     2019S O C I A L   M E D I A

 Kreatywni | Fotografia | Film


 

KREATYWNI  FOTOGRAFIA FILMOWANIE lustrzanką DRON
Lublin Województwo LUBELSKIE Lubartów Warszawa